<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=545524012318354&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

Nasze wartości

Jesteśmy Watahą. Każdy z nas jest częścią stada (#oneofthewolfpack) i bez względu na to, co robimy, zawsze działamy razem. Jesteśmy silni, odważni i nie boimy się wyzwań. Jesteśmy Wilkami Alfa, niemniej zawsze troszczymy się o siebie nawzajem. Jesteśmy nakierowani na rozwój, zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

DLACZEGO WILKI?

WOLFPACK OD KULIS

Aktualne PROPOZYCJE pracy

New Business Development Manager

Jeśli poniższe stanowisko New Business Development Manager jest dla Ciebie interesujące aplikuj do nas lub jeśli znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany tą ofertą podziel się z nim.

Sales & Research Junior Specialist

Jeśli poniższe stanowisko Sales & Research Junior Specialist jest dla Ciebie interesujące aplikuj do nas lub jeśli znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany tą ofertą podziel się z nim.

PR & Community Manager

Jeśli poniższe stanowisko PR & Community Manager jest dla Ciebie interesujące wyślij CV lub jeżeli może być interesujące dla kogoś z Twoich znajomych proszę podziel się z nim tą ofertą.

Junior Graphic Designer

Jeśli poniższe stanowisko Junior Graphic Designer jest dla Ciebie interesujące wyślij CV lub jeżeli może być interesujące dla kogoś z Twoich znajomych proszę podziel się z nim tą ofertą.

Paid Social Media Specialist (LinkedIn & Twitter)

Jeśli poniższe stanowisko Paid Social Media Specialist jest dla Ciebie interesujące wyślij CV lub jeżeli może być interesujące dla kogoś z Twoich znajomych proszę podziel się z nim tą ofertą.

Mid Full Stack Developer (PHP/React)

Jeśli poniższe stanowisko Mid Full Stack Developer (PHP/React) jest dla Ciebie interesujące wyślij CV lub jeżeli może być interesujące dla kogoś z Twoich znajomych proszę podziel się z nim tą ofertą.

Marketing Automation Specialist

Jeśli poniższe stanowisko Marketing Automation Specialist jest dla Ciebie interesujące wyślij CV lub jeżeli może być interesujące dla kogoś z Twoich znajomych proszę podziel się z nim tą ofertą.